svátek má Jonáš

Autor - V. Vondruška

Jediná výhra přidělila páté místo

10. Březen 2013 - 18:09 / Hokej

Turnaj pro ročník 2006 a mladší pořádal v neděli 3.března HC Děčín. Výkon našich hráčů byl tentokrát velice střídavý, skoro jako na houpačce. Nejprve jsme v prvním utkání ve skupině prohráli s HC Draci Bílina poměrem (4:8). V druhém souboji ve skupině proti HC Kralupy klukům chybělo štěstí, aby dokázali zápas zdramatizovat a snad proto prohráli těsně (6:7).

Boleslav nestačila na rozjeté šelmy

26. Únor 2013 - 18:38 / Hokej

Na ledě soupeřů se týmu přípravky (2006 a mladší) začíná dařit. Nejprve sice v neděli 17.2.2013 přišla doma těsná prohra s BK o jeden gól (4:5) a ani výborný herní projev českolipských borců, k lepšímu výsledku nevedl.

Tým přípravky HC Česká Lípa přivezl výborný výsledek z Ústí

18. Únor 2013 - 15:31 / Hokej

V sobotu 16. 2. 2013 odjela naše přípravka (ročník 2006 a mladší) sehrát přátelské utkání s HC Slovan Ústečtí Lvi. První třetina přinesla pouze jednu branku, avšak do sítě domácích (0:1). Ve druhé třetině se po našich chybičkách povedlo domácím nejprve vyrovnat a ke konci ještě navýšit náskok o jednu branku (2:1).