10. výročí od povodní

OBRAZEM: Středeční demonstrace PROČ? PROTO! v Liberci

Verze pro tisk |

K demonstraci s názvem Proč? Proto! se  ve středu 10. května připojili také lidé v centru Liberce. Stovky lidí tak napodobily počínání ostatních občanů v dalších velkých městech, jako je Praha, Brno, Olomouc, České Budějovice.

Kdo lže, ten krade. Kdo krade, nemá sedět na ministerstvu nebo na hradě. Lidé přišli říci své PROTO pánům, kteří z Česka dělají firmu a gubernii a z Ústavy ČR cár papíru. 


alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
Nahoru

Komentáře

Re: OBRAZEM: Středeční demonstrace PROČ? PROTO! v Liberci

Též jsem tam byl :-)

Nahoru

Re: OBRAZEM: Středeční demonstrace PROČ? PROTO! v Liberci

Pan prezident řekl v Doksech,že považuje výkon prezidentské funkce za součást léčení své nemoci. .Že má jen cukrovku a polyfunkční neuropatii( rozuměj kombinaci postižení nervů zde na dolních končetinách smíšeného původu,zde

alkoholického a diabetického). Co k tomu dodat? Takový klystýr a aspirin,jaký především v poslední době předvádí veřejnosti, věru asi mnoho lidí nečekalo. Hezké dny!

Nahoru

Re: OBRAZEM: Středeční demonstrace PROČ? PROTO! v Liberci

Však se včera volalo i po jeho odstoupení.
Nicméně se mělo použít spíš slova "odnesení", to by mu pasovalo lépěji.

Nahoru

Re: OBRAZEM: Středeční demonstrace PROČ? PROTO! v Liberci

Já jsem nemohla, sloužila jsem v plicní léčebně. Dnes jsem koukla na záznamy z Václavského Václaváku zejména.
To,že sociopat jako je Babiš,se dostal k moci,není nic nového.Z dějin jich známe.Jak jsem psala-třeba Musollini nebo další-slibovali nastolení pořádku a kunerol všem. Kdo se nepřizpůsobil, byl třeba "vaporizován",jak se píše v Orwellovi ( ten by měl nyní materiálu! ) a byl klid.Spíš jde o to,kolik lidí chce ochotně dělat podržtašky a ohýbat své svědomí.sloužit,nechat si vymývat dobrovolně mozky. Včera večer jsem viděla kousek Událostí a komentářů a to,co tam předváděl ministr SPRAVEDLNOSTI za ANO,bylo naprosto strašné. Člen ohrožené tlupy ,který odložil masku. Zaskočil i zkušeného moderátora.
Ale novým ministrem financí bude prý odsouzený vrah Kájínek.,který páchal trestnou činnost už od začátku 80tých let.Paní prezidentová už prý zahájila vyjednávání.Prý nemá žádnou vazbu na Agrofert,takže je nejlepším kandidátem. A kvetoucí řepku neviděl už pár let.

Nahoru

Re: OBRAZEM: Středeční demonstrace PROČ? PROTO! v Liberci

Kvízová otázka. Kdo je autorem tohoto citátu?
"Já jsem ohrožení vašeho zkorumpovaného systému, který jste tady vybudovali za 26 let a proti kterému budu dál bojovat."
a) Klement Gottwald
b) Adolf Hitler
c) Andrej Babiš

Nahoru

Re: OBRAZEM: Středeční demonstrace PROČ? PROTO! v Liberci

Odpověď na kvízovou otázku je jednoduchá:
c) včera v PS PČR

Nahoru

Re: OBRAZEM: Středeční demonstrace PROČ? PROTO! v Liberci

V PSP bylo několik velmi "zajímavých" vystoupení. Paní poslankyně Lorencová,která neuměla ani text pořádně přečíst,těžko říci,čím byla indisponována.Prý text dostala těsně před vystoupením za úkol. Dále RNDr.Zlatuška,který kdysi dělal rektora v Brně a byl v jiné straně,nyní je v ANO a nedaří se mu vecpat se na letošní kandidátku.Tak ochotně dělá úderku,podržtašku.Jeho řeč byla skutečně na pozvracení se a bezprostřední reakce tomu odpovídaly. Bývalý rektor... A večer na Událostech komentářích ministr spravedlnosti(jeho expozé v PSP jsem neslyšela), který svými tvrzeními vyvedl z míry i zkušeného moderátora. A pokud toto je ministr spravedlnosti,tak nás pámbů ochrańuj.
Češi opět svůj humor nezapřeli. Příštím ministrem financí prý bude Jiří Kájínek. Dáma již prý zahájila jednání. Kájínek má požadovanou kvalifikaci,protože není od 80.tých let,od kterých páchá rozmanitou trestnou činnost, prý s Agrofertem nijak spojen.Ani tu řepku dlouho neviděl.
A nakonec-někdy je dobré zalistovat si a připomenout:

"Svoboda v demokracii není v bezpečí,pokud lidé tolerují prorůstání soukromé moci do míry,kdy se stane silnější než jejich demokratický stát. To je v podstatě fašismus-vlastnictví vlády jednotlivcem nebo skupinou."
F.D.Roosevelt.

Nahoru

Re: OBRAZEM: Středeční demonstrace PROČ? PROTO! v Liberci

Svoboda v demokracii není v bezpečí,pokud lidé tolerují prorůstání soukromé moci do míry,kdy se stane silnější než jejich demokratický stát.To je ve své podstatě fašismus-vlastnictví vlády jednotlivcem nebo skupinami.
F.D.Roosevelt.
Co k tomu dodat?

Nahoru

Kajínek, Zeman a spol.

Paní Šepsová, buďme rádi za našeho pana prezidenta. Naprostá většina jeho lidu si ho váží a miluje, těch několik zanedbatelných výjimek z řad nedemokratických patogenních sedlin pochopitelně nepočítám. Pan prezident, nehledě na vlastní zdraví a neomalená slova neumětelů o jeho údajné naprosté ztrátě soudnosti a slušnosti, vždy na prvním místě dbá na blaho lidu. Důkazem je stávající zahraniční cesta, kdy zcela jistě domluví se svým méně bystrým čínským kolegou prodloužení hedvábné stezky až na Hrad. Vás by měl primárně oslovit osoh cesty pro zvýšení úrovně české medicíny, nehledě na trapné pomluvy, že tradiční čínské lékařství se chce pokusit u našeho pana prezidenta najít a zachránit alespoň nepatrné zbytky mozkových buněk schopných lidsky korektní existence. Milost pro pana Kajínka je určitě správný krok! První dáma osobně vše prověřila a s kandidátem na milost dáním ruky vše potvrdila. Pan Jiří se aktivně zapojí do volební kampaně pana Miloše I., třeba jako bodyguard nebo asistent pana mluvčího Jiřího. Bude-li sekat latinu, může třeba usednou do premiérského křesla, posledních dvacet let je bez korupčních či jiných skandálů, byť koblihy možná papal...

P.S.: Jinak souhlas s Vámi, pánové Zlatuška, Pelikán a nejeden další (kupodivu všichni vysoce vzdělaní, o to více tristní), to se slušně snad ani komentovat nedá...

Nahoru

Re: Kajínek, Zeman a spol.-pro pana Šádka

Výraz patologická sedlina si Miloš Zeman vypůjčil od TG.Masaryka. Jenže Masaryk ho použil k označení příznivců fašismu.To jen pro pořádek. A taky pro zapamatování si,za co své kritiky považuje.
Hezký den.

Nahoru

Re: OBRAZEM: Středeční demonstrace PROČ? PROTO! v Liberci

Prezident,když nastupoval úřad pravil,že milosti,což je jeho právo,o tom žádná, bude udělovat-pokud vůbec- jen z humanitárních důvodů, např. nevyléčitelné nemoci,možnosti strávit zbytek života s rodinou apod.
Milost dvojnásobnému vrahovi,který již předtím páchal trestnou činnost jako loupežná přepadení,je jistě aktem milosrdenství. Jistě přinese u některých lidí prezidentovi ta milost body, třeba u některých žen,které mají rády takové násilnické typy a sní o tom,že je mají doma- do prvního seřezání a monclů.A noviny budou mít o čem psát, nakladatelství určitě již krouží kolem-co kdyby takové paměti byly? Zeman se moc neprodával,toto by ale bylo terno.Co to napsat třeba dohromady?

Nahoru

Re: OBRAZEM: Středeční demonstrace PROČ? PROTO! v Liberci

"Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic." L. Berger

Taky nerozumím tomu, jak se ANO semklo kolem svého vůdce (jak dnes tvrdila jistá místopředsedkyně). Jistě je mezi členy slušných lidí s přehledem dost, bohužel jen mlčí. Na co čekají?

Když se vedení nedokáže odhodlat k radikálnímu kroku, měly by ho bombardovat regionální organizace požadavky na rychlé řešení, nejlépe odstoupení AB.
(Babiš - demokracie se zbavíš)

K nemocnému mudrcovi na Hradě a jeho partě: no comment.
(Ale líbí se mi heslo: Ústavu si přečti v ústavu)

Nahoru

Re: OBRAZEM: Středeční demonstrace PROČ? PROTO! v Liberci

Motivy lidského jednání bývají různé. Mnohým "slušným" resp. poslušným lidem jde o koryta, jiní se bojí pomsty mocného šéfa. Někteří dokonce ve snaze zalíbit se bossovi s cílem dostat se na volitelné místo kandidátky neváhají dát všanc svoji pověst resp. důstojnost. Kdo se díval na přenos z parlamentní rozpravy, ví kteří poslanci se v tom zvlášť vyznamenali.
Vedle nich je nespočet nezištných podporovatelů, jimž Babišův styl řídit stát jako firmu imponuje, přičemž bagatelizují resp. neuvědomují si nebezpečí obrovské kumulace politické, hospodářské a mediální moci pro demokracii, případně jim je demokracie lhostejná, neboť instinktivně dávají přednost vládě silné ruky.

Nahoru

Re: OBRAZEM: Středeční demonstrace PROČ? PROTO! v Liberci

Nemocný mudrc- video z příletu na letiště v Beijingu je opravdu tristní,ostudné Prezident , nejvyšší reprezentant České republiky,vychází ven bez kravaty, hosny nízko , košile povytažená)pravděpodobně není v prezidentském speciálu místo na úpravu zevnějšku po dlouhé cestě) a kymácí se.Zachrańuje pobočník,uchopí za levou paži a narovná. Název pohybu je prý pekingská virová šoupaná.
Ovšem, na Borise Jelcina ještě nemá. Vládní speciál kdysi stál na Dublinském letišti a prime minister prý musel dovnitř, Boris nebyl schopen vyjít ven.Hezký den.

Nahoru

Re: OBRAZEM: Středeční demonstrace PROČ? PROTO! v Liberci

Všimli jste si, jak se vždy v době protestů lidu proti vrchnosti postupuje? Odvede se pozornost jinam a veřejnost či media se zaměstnají jiným "výbušným" tématem.
Teď tomu posloužil Kajínek.

Nahoru